Acta Semiotica Estica ootab kaastöidActa Semiotica Estica awaits for articles

Eesti Semiootika Seltsi väljaanne Acta Semiotica Estica ootab kaastööpakkumisi uude, 12. numbrisse.

2001. aastal loodud Eesti Semiootika Seltsi väljaanne “Acta Semiotica Estica” koondab eestikeelseid semiootika-alaseid ja kultuurianalüütilisi uurimusi. “Acta Semiotica Estica” on eelretsenseeritav, kord aastas ilmuv väljaanne; järgmine kogumik on kavandatud ilmuma 2014. aasta suvel. Varasemate numbrite kohta leiab infot aadressil http://semiootika.ee/acta.

Oodatud on nii teoreetilised tekstid kui konkreetsed juhtumiuuringud, mis seotud semiootika või semiootiliste probleemidega. Tegemist on avatud numbriga, mistõttu ei keskenduta spetsiifiliselt ühelegi teadmisvaldkonnale ega distsipliinile (ehk teretulnud on artiklid kõikidest võimalikest valdkondadest, mis võivad sattuda semiootilise mõtlemise ja pilgu haardesse).

Sünopsis (pikkusega kuni 250 sõna) esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2013, artikli käsikiri (15-20 lk a 1800 tähemärki) peaks toimetusse jõudma 15. detsembriks 2013 (http://semiootika.ee/acta/docs/acta_vormistus.pdf). Küsimuste korral palume kirjutada aadressil acta@semiootika.ee, samale aadressile ootame ka kaastöid.

Ott Puumeister, Silvi Salupere
Acta Semiotica Estica toimetajad

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.